Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
adidas Solar Boost 4
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GX3045)
adidas

adidas Solar Boost 4

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
9.888 ДЕН
Моментална цена
9.888 ДЕН
Моментална цена
9.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Solar Boost 4 женските патики за трчање се дизајнирани за тркачи со неутрална/нормална пронација. Редизајниран модел со напредни технологии за подобри перформанси на патеката. Победи се себе си. Тие се дизајнирани да обезбедат максимална удобност на тркачите во текот на целото трчање. Нивниот горен дел се обвиткува околу стапалото, поддржувајќи го, додека флексибилниот ѓон ја следи природната линија на стапалото. За да верувате во добар резултат, треба да им верувате на вашите патики. Сега можете целосно да се потпрете на моќта на трчањето со adidas Solar Boost 4 машките патики за трчање. Системот LEP овозможува оптимално обновување на енергијата, додека специјално развиената Control Rail технологија носи целосна контрола и стабилност секогаш кога ќе ги облечете. Средниот ѓон е исполнет со Boost пена, која е најатрактивниот adidas амортизер. Постигнете подобри резултати на патеката, а Solar Boost 4 ќе ви бидат добар и сигурен придружник. Спецификација: Плиток профил Врзување Плетен текстилен горен дел од Primeblue рециклиран материјал Boost меѓуѓонот гарантира одлично обновување на енергијата на секој чекор Гумен Continental ѓон .
Подетално

adidas Solar Boost 4 женските патики за трчање се дизајнирани за тркачи со неутрална/нормална пронација. Редизајниран модел со напредни технологии за подобри перформанси на патеката. Победи се себе си. Тие се дизајнирани да обезбедат максимална удобност на тркачите во текот на целото трчање. Нивниот горен дел се обвиткува околу стапалото, поддржувајќи го, додека флексибилниот ѓон ја следи природната линија на стапалото. За да верувате во добар резултат, треба да им верувате на вашите патики. Сега можете целосно да се потпрете на моќта на трчањето со adidas Solar Boost 4 машките патики за трчање. Системот LEP овозможува оптимално обновување на енергијата, додека специјално развиената Control Rail технологија носи целосна контрола и стабилност секогаш кога ќе ги облечете. Средниот ѓон е исполнет со Boost пена, која е најатрактивниот adidas амортизер. Постигнете подобри резултати на патеката, а Solar Boost 4 ќе ви бидат добар и сигурен придружник.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Плетен текстилен горен дел од Primeblue рециклиран материјал
 • Boost меѓуѓонот гарантира одлично обновување на енергијата на секој чекор
 • Гумен Continental ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош