Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
Машки патики
Код на производ:
(CU4150-102)
NIKE

NIKE Court Legacy

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Legacy машките lifestyle патики се инспирирани од тенисот и имаат класичен дизајн кој никогаш не излегува од мода. Горниот дел е изработен од најквалитетна кожа, која е исклучително отпорна на кинење и абење. Swoosh логото од страна им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на Nike. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини, така што стапалото нема да се лизне на патеката или каде и да трчате. Носете ги Nike Court Legacy машкитe lifestyle патики и дајте им до знаење на сите дека вашиот стил е урбан и модерен. Спецификација: Кожен горен дел Мека влошка Гумен ѓон Врзување со врвки.
Подетално

Nike Court Legacy машките lifestyle патики се инспирирани од тенисот и имаат класичен дизајн кој никогаш не излегува од мода. Горниот дел е изработен од најквалитетна кожа, која е исклучително отпорна на кинење и абење. Swoosh логото од страна им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на Nike. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини, така што стапалото нема да се лизне на патеката или каде и да трчате. Носете ги Nike Court Legacy машкитe lifestyle патики и дајте им до знаење на сите дека вашиот стил е урбан и модерен.
Спецификација:

 • Кожен горен дел
 • Мека влошка
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош