Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
adidas Clubcourt
Женски патики за тенис
Код на производ:
(H68717)
adidas

adidas Clubcourt

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.188 ДЕН
Моментална цена
4.188 ДЕН
Моментална цена
4.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CLUBCOURT женските lifestyle патики се дизајнирани за ултра мек чекор. Овие патики се инспирирани од тенисот и имаат перничиња со целосна должина за долготрајна удобност. Технологијата Cloudfoam Comfort вклучува две перничиња покриени со мрежа за совршена прозрачност. Кожниот горен дел е мек и издржлив, а во исто време лесен за одржување. Секој чекор ќе ви биде мек и лесен во adidas CLUBCOURT женските lifestyle патики. Комбинацијата на врвна удобност и традиционален стил на патики за тенис е вашиот најдобар сојузник оваа сезона. Спецификација: Женски патики Кожен горен дел Cloudfoam Comfort двојно мрежесто перниче Гумен ѓон Боја: бела, розова.
Подетално

adidas CLUBCOURT женските lifestyle патики се дизајнирани за ултра мек чекор. Овие патики се инспирирани од тенисот и имаат перничиња со целосна должина за долготрајна удобност. Технологијата Cloudfoam Comfort вклучува две перничиња покриени со мрежа за совршена прозрачност. Кожниот горен дел е мек и издржлив, а во исто време лесен за одржување. Секој чекор ќе ви биде мек и лесен во adidas CLUBCOURT женските lifestyle патики. Комбинацијата на врвна удобност и традиционален стил на патики за тенис е вашиот најдобар сојузник оваа сезона.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Кожен горен дел
 • Cloudfoam Comfort двојно мрежесто перниче
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела, розова

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош