Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
NIKE Renew In-Season TR 11
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DA1349-002)
NIKE

NIKE Renew In-Season TR 11

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew In-Season TR 11 се женски патики за тренинг дизајнирани да обезбедат супериорна удобност додека го исполнувате вашиот план за вежбање во теретана. Чувствувајте се удобно и повратете ја енергијата со секој допир на вашата нога со подот, благодарение на пената со двојна густина во средината. Овој модел на патики го поддржува природното движење на стапалата. Гумениот ѓон е дизајниран да ги покрива страничните делови на патиките кои се најмногу изложени на абење, обезбедувајќи оптимална тракција во контакт со површината. Немате оправдување да го прескокнете тренингот, а овие женски патики се идеален сојузник во теретана. Спецификација: Женски патики за тренинг Мрежест горен дел Лесни облекување Гумен ѓон Боја: црна/бела.
Подетално

Nike Renew In-Season TR 11 се женски патики за тренинг дизајнирани да обезбедат супериорна удобност додека го исполнувате вашиот план за вежбање во теретана. Чувствувајте се удобно и повратете ја енергијата со секој допир на вашата нога со подот, благодарение на пената со двојна густина во средината. Овој модел на патики го поддржува природното движење на стапалата. Гумениот ѓон е дизајниран да ги покрива страничните делови на патиките кои се најмногу изложени на абење, обезбедувајќи оптимална тракција во контакт со површината. Немате оправдување да го прескокнете тренингот, а овие женски патики се идеален сојузник во теретана.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Мрежест горен дел
 • Лесни облекување
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна/бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош