Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DC3727-200)
NIKE

NIKE Winflo 8 Shield

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Цена со попуст
5.672 ДЕН
Заштеда: 1.418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Winflo 8 Shield машките патики за трчање се направени од водоотпорен материјал, така што може да се носат во сите временски услови. Тие се лесни и ви овозможуваат удобност на патеката. Горниот дел е изработен од најквалитетен водоотпорен материјал со непропустливи шевови кои помагаат да го одржувате стапалото суво дури и при обилни врнежи. Ѓонот Storm-Tread обезбедува совршено прилепување на влажни површини без страв од лизгање. Воздушната единица во средишниот дел на ѓонот е видлива и обезбедува бескомпромисна удобност, враќајќи ви ја енергијата на секој чекор. Спецификација: Машки патики за трчање Воздушна единица Storm-Tread гумен ѓон Боја: црна .
Подетално

Nike Winflo 8 Shield машките патики за трчање се направени од водоотпорен материјал, така што може да се носат во сите временски услови. Тие се лесни и ви овозможуваат удобност на патеката. Горниот дел е изработен од најквалитетен водоотпорен материјал со непропустливи шевови кои помагаат да го одржувате стапалото суво дури и при обилни врнежи. Ѓонот Storm-Tread обезбедува совршено прилепување на влажни површини без страв од лизгање. Воздушната единица во средишниот дел на ѓонот е видлива и обезбедува бескомпромисна удобност, враќајќи ви ја енергијата на секој чекор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Воздушна единица
 • Storm-Tread гумен ѓон
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош