Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
UMBRO Sala 2
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(UM221M110-23)
UMBRO

UMBRO Sala 2

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5 25.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 26.5
 • 42.5 42.5 27
 • 43 43 27.5
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28
 • 44.5 44.5 28.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5 29.5
 • 46 46 30
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5 31
 • 48 48 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Sala 2 се машки патики за фудбал. Патиките се дизајнирани за игра во затворен простор. Бидете најдобри до сега и блескајте во вашите нови патики. Рамниот релјефен ѓон совршено ќе се прилагоди на игра во затворен простор. Врзувањето целосно ќе го зацврсти стапалото, за да можете слободно да се движите. Спецификација: Машки патики за фудбал Врзување со врвки Рамен релјефен ѓон против лизгање За игра во затворен простор Umbro лого.
Подетално

Umbro Sala 2 се машки патики за фудбал. Патиките се дизајнирани за игра во затворен простор. Бидете најдобри до сега и блескајте во вашите нови патики. Рамниот релјефен ѓон совршено ќе се прилагоди на игра во затворен простор. Врзувањето целосно ќе го зацврсти стапалото, за да можете слободно да се движите.

 • Спецификација:
 • Машки патики за фудбал
 • Врзување со врвки
 • Рамен релјефен ѓон против лизгање
 • За игра во затворен простор
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39
  39.5
  40 40 25
  40.5 40.5 25.5
  41 41 26
  41.5
  42 42 26.5
  42.5 42.5 27
  43 43 27.5
  43.5
  44 44 28
  44.5 44.5 28.5
  45 45 29
  45.5 45.5 29.5
  46 46 30
  46.5
  47 47 30.5
  47.5 47.5 31
  48 48 31.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош