Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
Детски патики
Код на производ:
(DJ0040-100)
NIKE

NIKE Court Borough Low 2

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 се детски lifestyle патики. Културата на теренот во комбинација со шампионскиот стил. Вратете се во ерата на овие патики. Од издржливиот кожен горен дел до гумениот ѓон, не постои грешка на видик. Горниот дел лесно се брише, а деталите во златна, сребрена и бронзена боја се инспирирани од медалите. Овој модел припаѓа на лимитираната серија инспирирана од медали за да можеме сите да ги најдеме и да ги прославиме победниците во себе. Спецификација: Детски патики Врзување со врвка Гумен ѓон Кожен горен дел Перничиња одвнатре и на јазикот.
Подетално

Nike Court Borough Low 2 се детски lifestyle патики. Културата на теренот во комбинација со шампионскиот стил. Вратете се во ерата на овие патики. Од издржливиот кожен горен дел до гумениот ѓон, не постои грешка на видик. Горниот дел лесно се брише, а деталите во златна, сребрена и бронзена боја се инспирирани од медалите. Овој модел припаѓа на лимитираната серија инспирирана од медали за да можеме сите да ги најдеме и да ги прославиме победниците во себе.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Врзување со врвка
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Перничиња одвнатре и на јазикот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош