Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
NIKE Kyrie Low 4
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CW3985-006)
NIKE

NIKE Kyrie Low 4

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike KYRIE LOW 4 се врвни машки патики за кошарка. Модерниот и смел дизајн ни ги донесуваат овие патики, чие заштитно лице е Kyrie Irving, NBA суперѕвездата на добропознатиот тим Brooklyn Nets. Мрежестата текстура на горниот дел го обвиткува и фиксира стапалото. Zoom Air единицата во пределот на петицата и предниот дел на стапалото носи посебна удобност и обновување на енергија при секое движење и промена на насоката. Гумениот ѓон дава дополнителна сигурност бидејќи добро се прилепува на површината. Овие патики се вистинскиот избор за сите вас кои сакате да играте кошарка и кои ја цените играта на еден од најдобрите NBA играчи, легендарниот Kyrie Irving. Спецификација: Горен дел: синтетика, текстил Zoom Air технологија Гумен ѓон.
Подетално

Nike KYRIE LOW 4 се врвни машки патики за кошарка. Модерниот и смел дизајн ни ги донесуваат овие патики, чие заштитно лице е Kyrie Irving, NBA суперѕвездата на добропознатиот тим Brooklyn Nets. Мрежестата текстура на горниот дел го обвиткува и фиксира стапалото. Zoom Air единицата во пределот на петицата и предниот дел на стапалото носи посебна удобност и обновување на енергија при секое движење и промена на насоката. Гумениот ѓон дава дополнителна сигурност бидејќи добро се прилепува на површината. Овие патики се вистинскиот избор за сите вас кои сакате да играте кошарка и кои ја цените играта на еден од најдобрите NBA играчи, легендарниот Kyrie Irving.
Спецификација:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Zoom Air технологија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош