Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
NIKE AIR MAX BOLT
Детски патики
Код на производ:
(CW1626-200)
NIKE

NIKE AIR MAX BOLT

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX BOLT се детски lifestyle патики. Овој атрактивен модел обезбедува врвна удобност и плени со својот спортски дизајн. Горниот дел е изработен од мрежа и кожа , и е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на детето. Оваа комбинација е идеална за балансирање на прозрачноста и издржливоста. Имаат голема аеросолна единица со импресивен изглед. Имаат јазиче, кое овозможува лесно облекување и соблекување, а имаат и засилување околу глуждот што цврсто и удобно го држи зглобот. Меката пена во средниот ѓон е тука за да го подобри амортизирањето, а гумениот ѓон со својот стисок дава сигурност на детските чекори. Спецификација: Патики за момчиња Горен дел: мрежа и кожа Nike лого Гумен ѓон.
Подетално

Nike AIR MAX BOLT се детски lifestyle патики. Овој атрактивен модел обезбедува врвна удобност и плени со својот спортски дизајн. Горниот дел е изработен од мрежа и кожа , и е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на детето. Оваа комбинација е идеална за балансирање на прозрачноста и издржливоста. Имаат голема аеросолна единица со импресивен изглед. Имаат јазиче, кое овозможува лесно облекување и соблекување, а имаат и засилување околу глуждот што цврсто и удобно го држи зглобот. Меката пена во средниот ѓон е тука за да го подобри амортизирањето, а гумениот ѓон со својот стисок дава сигурност на детските чекори.
Спецификација:

 • Патики за момчиња
 • Горен дел: мрежа и кожа
 • Nike лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош