Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex
adidas Terrex
adidas Terrex
adidas Terrex
adidas Terrex
adidas Terrex
adidas Terrex
adidas Terrex
adidas Terrex
adidas Terrex
Машки outdoor патики
Код на производ:
(FZ3278)
adidas

adidas Terrex

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
8.088 ДЕН
Моментална цена
8.088 ДЕН
Моментална цена
8.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Тие го комбинираат лесниот дизајн и амортизацијата на патиките со разноврсност и стабилност. Лесни и издржливи, тие ви овозможуваат брзо движење низ различни терени во сите временски услови. Гумениот Continental™ ѓон обезбедува оптимално прилепување во карпести и влажни услови. Повеќенаменски планинарски патики направени за брзина во планините. Спецификација: Машки патики - планинарење среден ѓон EVA Гумен ѓон Continental™ Анатомски моделирана пета.
Подетално

Тие го комбинираат лесниот дизајн и амортизацијата на патиките со разноврсност и стабилност. Лесни и издржливи, тие ви овозможуваат брзо движење низ различни терени во сите временски услови. Гумениот Continental™ ѓон обезбедува оптимално прилепување во карпести и влажни услови. Повеќенаменски планинарски патики направени за брзина во планините.
Спецификација:

 • Машки патики - планинарење
 • среден ѓон EVA
 • Гумен ѓон Continental™
 • Анатомски моделирана пета

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош