Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
Женски патики за трчање
Код на производ:
(3025756-101)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Rogue 3

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Charged Rogue 3 се женски патики за трчање кои ќе ви бидат идеален сојузник на патеката. Дизајнирани се за неутрални тркачи на кои им е потребна рамнотежа, флексибилност и поддршка. Лесната и воздушна мрежеста конструкција на горништето, изработена од материјал со врвен квалитет обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Меката влошка носи дополнителна удобност, а обложена петицата ви овозможува амортизација онаму каде што ви е најпотребна. Со Charged Cushioning® технологијата во средниот ѓон, која ја компресира пената и е значително поцврста на петицата, вашите стапала се обезбедуваат со удобност и обновување на енергијата. Гумената подлога ги таргетира сите клучни области на стапалото, обезбедува одлично прилепување на површина и ја зголемува долготрајноста на патиките. Женските патики Under Armour Charged Rogue обезбедуваат уште поголема мекост и удобност, со максимална поддршка и стабилност. Без разлика дали трчате професионално или рекреативно, овие машкипатики за трчање се вашиот совршен избор. Спецификација: Женски патики за трчање Мека влошка Среден ѓон со Charged Cushioning® пена За тркачи со неутрална пронација Гумен ѓон.
Подетално

Under Armour Charged Rogue 3 се женски патики за трчање кои ќе ви бидат идеален сојузник на патеката. Дизајнирани се за неутрални тркачи на кои им е потребна рамнотежа, флексибилност и поддршка. Лесната и воздушна мрежеста конструкција на горништето, изработена од материјал со врвен квалитет обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Меката влошка носи дополнителна удобност, а обложена петицата ви овозможува амортизација онаму каде што ви е најпотребна. Со Charged Cushioning® технологијата во средниот ѓон, која ја компресира пената и е значително поцврста на петицата, вашите стапала се обезбедуваат со удобност и обновување на енергијата. Гумената подлога ги таргетира сите клучни области на стапалото, обезбедува одлично прилепување на површина и ја зголемува долготрајноста на патиките. Женските патики Under Armour Charged Rogue обезбедуваат уште поголема мекост и удобност, со максимална поддршка и стабилност. Без разлика дали трчате професионално или рекреативно, овие машкипатики за трчање се вашиот совршен избор.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Мека влошка
 • Среден ѓон со Charged Cushioning® пена
 • За тркачи со неутрална пронација
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош