Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
NIKE Reax 8
Машки патики
Код на производ:
(621716-034)
NIKE

NIKE Reax 8

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Reax 8 се машки патики за тренинг кои комбинираат врвен дизајн и функционалност. Динамичниот систем на врзување на овие Nike патики обезбедува безбедно чувство на стапалата и ви дава дополнителна самодоверба. Дизајнираната Nike Reax потпетица гарантира удобност и обновување на енергијата. Флексибилната конструкција на ѓонот со отвори овозможува вашето стапало да се движи природно, а целосната гума од која е изработен ѓонот обезбедува долготрајност и одлично прилепување на површина. Спецификација: Машки патики за тренинг Динамичен систем за врзување Flex конструкција на ѓонот Цврст гумен ѓон.
Подетално

Nike Reax 8 се машки патики за тренинг кои комбинираат врвен дизајн и функционалност. Динамичниот систем на врзување на овие Nike патики обезбедува безбедно чувство на стапалата и ви дава дополнителна самодоверба. Дизајнираната Nike Reax потпетица гарантира удобност и обновување на енергијата. Флексибилната конструкција на ѓонот со отвори овозможува вашето стапало да се движи природно, а целосната гума од која е изработен ѓонот обезбедува долготрајност и одлично прилепување на површина.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Динамичен систем за врзување
 • Flex конструкција на ѓонот
 • Цврст гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош