Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
Детски патики
Код на производ:
(GY5424)
adidas

adidas Advantage Frozen

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 14.9
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.5
 • 10-K 29 17
 • 11K 29 17.5
 • 11-K 30 18
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADVANTAGE Frozen детските lifestyle патики за бебиња и мали деца се резултат на соработката помеѓу adidas и Disney. Инспирирани од тенисот, имаат графики од цртаниот филм Frozen, Elsa и Ana. Елегантниот горен дел со суптилни adidas линии, има три велкро лепенки за одлично вклопување и удобност. Сега вашите малечки можат да ги носат своите омилени херои насекаде со себе. Спецификација: Плиток профил Велкро лепенки Disney графика – Frozen Горен дел: синтетичка кожа Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

adidas ADVANTAGE Frozen детските lifestyle патики за бебиња и мали деца се резултат на соработката помеѓу adidas и Disney. Инспирирани од тенисот, имаат графики од цртаниот филм Frozen, Elsa и Ana. Елегантниот горен дел со суптилни adidas линии, има три велкро лепенки за одлично вклопување и удобност. Сега вашите малечки можат да ги носат своите омилени херои насекаде со себе.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро лепенки
 • Disney графика – Frozen
 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Unisex
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 14.9
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.5
  10-K 29 17
  11K 29 17.5
  11-K 30 18
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19
  13-K 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош