Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
Женски патики
Код на производ:
(DQ9321-100)
NIKE

NIKE Court Vision Low

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Low се женски патики чиј дизајн е инспириран од изгледот на старите училишни кошаркарски патики од 1980-тите. Овие патики носат спој на ретро стил и модерен комфор. Горниот дел е изработен од комбинација на кожа и синтетичка кожа што ги прави лесни за одржување. Технологијата Phylon на средниот ѓон обезбедува комфор при секој чекор, без разлика дали го правите на кошаркарскиот терен или во прошетка. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Nike Court Vision Low е одличен избор за сите вас кои го сакате ретро стилот во комбинација со модерните достигнувања. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плиток профил/Врзување со врвки Горен дел од кожа и синтетичка кожа Phylon технологија Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Vision Low се женски патики чиј дизајн е инспириран од изгледот на старите училишни кошаркарски патики од 1980-тите. Овие патики носат спој на ретро стил и модерен комфор. Горниот дел е изработен од комбинација на кожа и синтетичка кожа што ги прави лесни за одржување. Технологијата Phylon на средниот ѓон обезбедува комфор при секој чекор, без разлика дали го правите на кошаркарскиот терен или во прошетка. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Nike Court Vision Low е одличен избор за сите вас кои го сакате ретро стилот во комбинација со модерните достигнувања.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил/Врзување со врвки
 • Горен дел од кожа и синтетичка кожа
 • Phylon технологија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош