Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
Женски патики
Код на производ:
(ELF221F124-01)
ELLESSE

ELLESSE Amelia

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Amelia се женски lifestyle патики. Женствени, едноставни и удобни. Одличен избор за секојдневни комбинации. Дискретните карактеристики на брендот Ellesse однадвор и во пределот на петицата, го подигнуваат вашиот стил на повисоко ниво. Одлучете се за овие патики и нема да погрешите. Спецификација: Женски патики – lifestyle Повисок ѓон Врзување со врвки Ellesse лого однадвор и на петицата.
Подетално

Ellesse Amelia се женски lifestyle патики. Женствени, едноставни и удобни. Одличен избор за секојдневни комбинации. Дискретните карактеристики на брендот Ellesse однадвор и во пределот на петицата, го подигнуваат вашиот стил на повисоко ниво. Одлучете се за овие патики и нема да погрешите.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Повисок ѓон
 • Врзување со врвки
 • Ellesse лого однадвор и на петицата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош