Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
adidas Advantage Spider-Man CF
Детски патики
Код на производ:
(GZ0660)
adidas

adidas Advantage Spider-Man CF

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADVANTAGE Spider-Man детските lifestyle патики за бебиња и мали деца имаат класична силуета инспирирана од тенисот. Нивното горниште има графики од цртаниот филм Спајдермен. Трите велкро ремени го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на малите, немирни, детски стапала и нудат одлично вклопување и удобност. Конструкцијата на ѓонот овозможува лесно движење и стабилност. Сега вашите малечки можат да ги носат своите омилени херои насекаде со себе. Спецификација: Плиток профил Велкро ремени Марвел графика - Спајдермен Горен дел од синтетичка кожа Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

adidas ADVANTAGE Spider-Man детските lifestyle патики за бебиња и мали деца имаат класична силуета инспирирана од тенисот. Нивното горниште има графики од цртаниот филм Спајдермен. Трите велкро ремени го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на малите, немирни, детски стапала и нудат одлично вклопување и удобност. Конструкцијата на ѓонот овозможува лесно движење и стабилност. Сега вашите малечки можат да ги носат своите омилени херои насекаде со себе.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Марвел графика - Спајдермен
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош