Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
Машки патики
Код на производ:
(ELF221M116-01)
ELLESSE

ELLESSE Rolly

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Rolly се машки lifestylel патики кои се карактеризираат со класичен стил и чисти дизајнерски линии. Ова се патики за сите љубители на спортската елеганција. Едноставни, без непотребни детали, лесно ќе се комбинираат со секој вид на облека. Одлично одат со вашите омилени фармерки и маица, но можете да го подигнете вашиот стил лна повисоко ниво и да ги комбинирате со кошула или сако. Во секој случај, овие патики се одличен избор со кој не можете да погрешите. Спецификации Машки lifestyle патики Плиток профил Врзување со врвки Плиток ѓон Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Rolly се машки lifestylel патики кои се карактеризираат со класичен стил и чисти дизајнерски линии. Ова се патики за сите љубители на спортската елеганција. Едноставни, без непотребни детали, лесно ќе се комбинираат со секој вид на облека. Одлично одат со вашите омилени фармерки и маица, но можете да го подигнете вашиот стил лна повисоко ниво и да ги комбинирате со кошула или сако. Во секој случај, овие патики се одличен избор со кој не можете да погрешите.
Спецификации

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Плиток ѓон
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош