Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
adidas Predator Edge .4 FxG
Детски патики
Код на производ:
(GW2369)
adidas

adidas Predator Edge .4 FxG

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR EDGE.4 FxG се машки копачки кои го подобруваат вашиот контакт со топката и со кои секогаш ќе бидете во водство. Нивниот синтетички горен дел обезбедува одлично прилепување на површина, удобност и чувство на пријатност во текот на играта. Издржливиот ѓон ви овозможува да доминирате на цврста површина, без разлика дали се работи за природна или вештачка трева. Искусете ја оваа прекрасна игра од сосема нов агол во adidas PREDATOR машките копачки. PREDATOR EDGE.4 FxG се копачки кои се направени од делумно рециклирана содржина создадена од индустриски отпад. Спецификација: Мек, синтетички горен дел Врзување Издржлив ѓон.
Подетално

adidas PREDATOR EDGE.4 FxG се машки копачки кои го подобруваат вашиот контакт со топката и со кои секогаш ќе бидете во водство. Нивниот синтетички горен дел обезбедува одлично прилепување на површина, удобност и чувство на пријатност во текот на играта. Издржливиот ѓон ви овозможува да доминирате на цврста површина, без разлика дали се работи за природна или вештачка трева. Искусете ја оваа прекрасна игра од сосема нов агол во adidas PREDATOR машките копачки. PREDATOR EDGE.4 FxG се копачки кои се направени од делумно рециклирана содржина создадена од индустриски отпад.
Спецификација:

 • Мек, синтетички горен дел
 • Врзување
 • Издржлив ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош