Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
adidas Run 60S 2.0
Женски патики за трчање
Код на производ:
(H00320)
adidas

adidas Run 60S 2.0

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN 60S 2.0 се женски патики за секојдневно носење. Тие се инспирирани од трчањето и создадени за вашите денови во движење. Претставуваат спој на класичното adidas наследствo и едноставни линии на уличната мода. Горниот дел е изработен од кожа, синтетика и текстил. Текстилната постава и влошката од Cloudfoam пена им даваат на вашите стапала целодневна удобност. adidas пругите се незаменлив дел од вашиот спортски стил.пецификација: Женски патики - lifestyle Горен дел: кожа, синтетика, текстил Постава: текстил Cloudfoam влошка.
Подетално

adidas RUN 60S 2.0 се женски патики за секојдневно носење. Тие се инспирирани од трчањето и создадени за вашите денови во движење. Претставуваат спој на класичното adidas наследствo и едноставни линии на уличната мода. Горниот дел е изработен од кожа, синтетика и текстил. Текстилната постава и влошката од Cloudfoam пена им даваат на вашите стапала целодневна удобност. adidas пругите се незаменлив дел од вашиот спортски стил.
пецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Постава: текстил
 • Cloudfoam влошка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош