Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
Женски патики
Код на производ:
(DH9523-600)
NIKE

NIKE Waffle Debut

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие ретро елегантни патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Изработени се од мек велур со текстилни подлоги кои даваат издржливост на овие патики. Перфорациите на петите додаваат прозрачност и свежина на вашите стапала. Подигнатиот среден ѓон од пена ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија на движење. Јазикот од пена е исклучително мек и обезбедува удобност, а знакот Svoosh кој се обвиткува околу петицата јасно покажува во кој спортски бренд најмногу верувате. Waffle гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површини, обезбедува и долготрајност на овие патики. Врзете ги овие модерни патики и истакнете го вашиот суптилен спортски стил, со совршени комбинации од секаков вид на облека.Спецификација: Женски lifestyle патики Горниште од кожа и најлон Врзување со врвки Подигнат среден ѓон Svoosh знак Перфорации на петиците Waffle гумен ѓон .
Подетално

Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие ретро елегантни патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Изработени се од мек велур со текстилни подлоги кои даваат издржливост на овие патики. Перфорациите на петите додаваат прозрачност и свежина на вашите стапала. Подигнатиот среден ѓон од пена ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија на движење. Јазикот од пена е исклучително мек и обезбедува удобност, а знакот Svoosh кој се обвиткува околу петицата јасно покажува во кој спортски бренд најмногу верувате. Waffle гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површини, обезбедува и долготрајност на овие патики. Врзете ги овие модерни патики и истакнете го вашиот суптилен спортски стил, со совршени комбинации од секаков вид на облека.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горниште од кожа и најлон
 • Врзување со врвки
 • Подигнат среден ѓон
 • Svoosh знак
 • Перфорации на петиците
 • Waffle гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош