Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
adidas Altaventure 2.0
Код на производ:
(GV7810)
adidas

adidas Altaventure 2.0

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во adidas ALTAVENTURE 2.0 детските унисекс сандали за бебиња и мали деца, вашето дете ќе биде подготвено за сите авантури на вода. Облечете им ги овие сандали за капење за да им овозможите удобен ден. EVA газиштето обезбедува дополнителна удобност во и надвор од водата. Гумениот ѓон се протега преку прстите, за дополнителна заштита. Кога ќе завршат авантурите, воздушното, мрежесто горниште лесно и брзо ќе се исуши. adidas ALTAVENTURE 2.0 детските сандали за бебиња и мали деца се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Сандали за авантури на и надвор од вода Прилагодливи велкро ремени Мрежест, прозрачен горен дел EVA газиште Гумен ѓон.
Подетално

Во adidas ALTAVENTURE 2.0 детските унисекс сандали за бебиња и мали деца, вашето дете ќе биде подготвено за сите авантури на вода. Облечете им ги овие сандали за капење за да им овозможите удобен ден. EVA газиштето обезбедува дополнителна удобност во и надвор од водата. Гумениот ѓон се протега преку прстите, за дополнителна заштита. Кога ќе завршат авантурите, воздушното, мрежесто горниште лесно и брзо ќе се исуши. adidas ALTAVENTURE 2.0 детските сандали за бебиња и мали деца се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Сандали за авантури на и надвор од вода
 • Прилагодливи велкро ремени
 • Мрежест, прозрачен горен дел
 • EVA газиште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош