Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
ELLESSE Maya
Женски патики
Код на производ:
(ELF221F115-10)
ELLESSE

ELLESSE Maya

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Креирани во едноставен дизајн со ефектни детали, Ellesse Maya женските патики, ќе станат вашиот омилен пар оваа пролет. Истовремено класични и необични, ќе дадат печат на секоја ваша комбинација на облека. Малку пообемниот ѓон го нагласува вашиот цврст став, додека рефлектирачките детали ја истакнуваат вашата весела природа. Перфорираното горниште обезбедува свежина, па затоа се идеални за секој ден. Спецификации Женски lifestyle патики Плиток профил Врзување со врвка Пефорирано горниште Ѓон на платформа Ellesse лого.
Подетално

Креирани во едноставен дизајн со ефектни детали, Ellesse Maya женските патики, ќе станат вашиот омилен пар оваа пролет. Истовремено класични и необични, ќе дадат печат на секоја ваша комбинација на облека. Малку пообемниот ѓон го нагласува вашиот цврст став, додека рефлектирачките детали ја истакнуваат вашата весела природа. Перфорираното горниште обезбедува свежина, па затоа се идеални за секој ден.
Спецификации

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвка
 • Пефорирано горниште
 • Ѓон на платформа
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221F124-01
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221F117-01
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221F124-10
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Помош