Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
ELLESSE Amelia
Женски патики
Код на производ:
(ELF221F124-10)
ELLESSE

ELLESSE Amelia

Prosečna ocena:
4.7
ocene
ocene
3
(Oceni)
Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Amelia се женски lifestyle патики. Женствени, едноставни и удобни. Одличен избор за секојден outfit со различни комбинации на облека. Дискретниte карактеристики на брендот Ellesse однадвор и во пределот на петицата ви обезбедуваат урбан стил. Одлучете се за овие патики и нема да погрешите. Спецификација: Женски lifestyle патики Повисок ѓон Врзување со врвки Ellesse лого однадвор и на петицата.
Подетално

Ellesse Amelia се женски lifestyle патики. Женствени, едноставни и удобни. Одличен избор за секојден outfit со различни комбинации на облека. Дискретниte карактеристики на брендот Ellesse однадвор и во пределот на петицата ви обезбедуваат урбан стил. Одлучете се за овие патики и нема да погрешите.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Повисок ѓон
 • Врзување со врвки
 • Ellesse лого однадвор и на петицата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  45 45
  Остави оценка

  • 21.05.2022. 02:03
  • 13.05.2022. 22:45
  • 12.05.2022. 20:59

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221F124-01
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221F117-01
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221F115-10
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Помош