Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
ELLESSE Noah
Машки патики
Код на производ:
(ELF221M121-01)
ELLESSE

ELLESSE Noah

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Noah се машки lifestyle патики. Совршени се за секојдневни активности, но во исто време многу пристојни и за малку поопуштени вечерни верзии. Софистицираниот дизајн кој зрачи од овој модел е одличен избор за сите мажи кои ги следат модните трендови. Во опуштена, елегантна или спортска варијанта, одлично ќе се вклопат со секоја ваша комбинација на облека што ќе ја изберете. Релјефниот ѓон ќе придонесе за стабилноста на стапалото доколку случајно се најдете на лизгава површина. Дизајнот го краси логото Ellesse однадвор, како и на јазичето на самите патики. Прошиените шевови се протегаат по должината на патиката и на тој начин влијаат на елегантниот стил кој го надополнува овој модел. Спецификација: Машки патики Lifestyle Лого на јазичето и однадвор Релјефен ѓон за стабилност Врзување.
Подетално

Ellesse Noah се машки lifestyle патики. Совршени се за секојдневни активности, но во исто време многу пристојни и за малку поопуштени вечерни верзии. Софистицираниот дизајн кој зрачи од овој модел е одличен избор за сите мажи кои ги следат модните трендови. Во опуштена, елегантна или спортска варијанта, одлично ќе се вклопат со секоја ваша комбинација на облека што ќе ја изберете. Релјефниот ѓон ќе придонесе за стабилноста на стапалото доколку случајно се најдете на лизгава површина. Дизајнот го краси логото Ellesse однадвор, како и на јазичето на самите патики. Прошиените шевови се протегаат по должината на патиката и на тој начин влијаат на елегантниот стил кој го надополнува овој модел.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Lifestyle
 • Лого на јазичето и однадвор
 • Релјефен ѓон за стабилност
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош