Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
Машки копачки
Код на производ:
(GW7503)
adidas

adidas X Speedflow.3 MG

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X Speedflow.3 MG се унисекс универзални копачки за фудбал дизајнирани за играње на природна или синтетичка трева. Од идејата во главата, преку копачките, до топката и назад. Така тече секој фудбалски натпревар. Овие X копачки ви даваат брзина и удобност, додека Speedskin проѕирниот горен дел ви дава чувство дека копачките ја следат природната положба на вашето стапало и ви овозможуваат лесно поминување покрај противникот на теренот. Под врвот имаат газиште кое овозможува големо забрзување на природна трева и вештачки терен. Кројот што го обвиткува стапалото цврсто и сигурно го задржува стапалото во текот на играта, поради што секогаш сте чекор понапред од противникот. Повеќеслојниот ѓон обезбедува одлично прилепување на сите вештачки треви. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичниот отпад.Спецификација: Унисекс копачки за фудбал Дизајнирани за игра на природна и вештачка трева Врзување Speedskin лесен проѕирен горен дел Материјалот се растегнува во сите четири насоки Универзална шара за повеќе видови на подлоги, природна и вештачка трева Овој производ е направен од рециклирани материјали Повеќеслоен ѓон.
Подетално

adidas X Speedflow.3 MG се унисекс универзални копачки за фудбал дизајнирани за играње на природна или синтетичка трева. Од идејата во главата, преку копачките, до топката и назад. Така тече секој фудбалски натпревар. Овие X копачки ви даваат брзина и удобност, додека Speedskin проѕирниот горен дел ви дава чувство дека копачките ја следат природната положба на вашето стапало и ви овозможуваат лесно поминување покрај противникот на теренот. Под врвот имаат газиште кое овозможува големо забрзување на природна трева и вештачки терен. Кројот што го обвиткува стапалото цврсто и сигурно го задржува стапалото во текот на играта, поради што секогаш сте чекор понапред од противникот. Повеќеслојниот ѓон обезбедува одлично прилепување на сите вештачки треви. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс копачки за фудбал
 • Дизајнирани за игра на природна и вештачка трева
 • Врзување
 • Speedskin лесен проѕирен горен дел
 • Материјалот се растегнува во сите четири насоки
 • Универзална шара за повеќе видови на подлоги, природна и вештачка трева
 • Овој производ е направен од рециклирани материјали
 • Повеќеслоен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош