Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Alta Leather
NIKE Court Vision Alta Leather
NIKE Court Vision Alta Leather
NIKE Court Vision Alta Leather
NIKE Court Vision Alta Leather
NIKE Court Vision Alta Leather
NIKE Court Vision Alta Leather
NIKE Court Vision Alta Leather
Женски патики
Код на производ:
(DM0113-200)
NIKE

NIKE Court Vision Alta Leather

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
3
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Alta Leather се женски патики со кошаркарска автентичност. Урбаната мода ја исполнува кошаркарската автентичност во ултрамодерните и 100% женствени Nike Court Vision Alta кожни патики. Горниот дел е намален и изработен од шик кожа со превртена текстура и перфорација на прстите што ви овозможува оптимален проток на воздух. Нивниот подигнат среден ѓон носи нов, женствен изглед во кошаркарскиот Nike стил. Поставенот јазик ви дава неверојатна мекост. Уникатната геометрија на петицата дава модерен пресврт на традиционалниот кошаркарски стил.Спецификација: Женски lifestyle патики Swoosh лого извезено со златен конец Јазиче на петицата Гумено лого на јазиче што го зачувува оригиналниот кошаркарски изглед.
Подетално

Nike Court Vision Alta Leather се женски патики со кошаркарска автентичност. Урбаната мода ја исполнува кошаркарската автентичност во ултрамодерните и 100% женствени Nike Court Vision Alta кожни патики. Горниот дел е намален и изработен од шик кожа со превртена текстура и перфорација на прстите што ви овозможува оптимален проток на воздух. Нивниот подигнат среден ѓон носи нов, женствен изглед во кошаркарскиот Nike стил. Поставенот јазик ви дава неверојатна мекост. Уникатната геометрија на петицата дава модерен пресврт на традиционалниот кошаркарски стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Swoosh лого извезено со златен конец
 • Јазиче на петицата
 • Гумено лого на јазиче што го зачувува оригиналниот кошаркарски изглед

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка

  • Angela Krstevska
   Angela Krstevska

   22.06.2022. 22:36
  • Ardiana Cuculi Sejdini
   Ardiana Cuculi Sejdini

   17.05.2022. 13:03
  • Meri Ordevska
   Meri Ordevska

   15.05.2022. 10:30

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DM0113-101
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош