Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GW5795)
Reebok

Reebok Zig Dynamica 3

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Zig Dynamica 3 машките патики за трчање се направени врз основа на системот за враќање на енергијата. Од прсти до пети, тие обезбедуваат одлична амортизација што ви помага да поминете долги растојанија. Лесната конструкција ве држи на нозе, за да можете да се движите со сигурност. Иновативниот ѓон ја враќа енергијата на вашиот чекор и ве движи напред.Спецификација: Плиток профил Врзување Текстилен горен дел Респонзивен среден ѓон - FuelFoam.
Подетално

Reebok Zig Dynamica 3 машките патики за трчање се направени врз основа на системот за враќање на енергијата. Од прсти до пети, тие обезбедуваат одлична амортизација што ви помага да поминете долги растојанија. Лесната конструкција ве држи на нозе, за да можете да се движите со сигурност. Иновативниот ѓон ја враќа енергијата на вашиот чекор и ве движи напред.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Текстилен горен дел
 • Респонзивен среден ѓон - FuelFoam

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 50 33
  5.5
  6
  6.5 38.5 24.5
  7 39 25
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош