Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
ELLESSE Oliver
Машки патики
Код на производ:
(ELF221M122-02)
ELLESSE

ELLESSE Oliver

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Oliver се машки lifestyle патики. Совршени се за секојдневни активности, но во исто време многу пристојни и за малку поопуштени вечерни верзии. Софистицираниот дизајн кој зрачи од овој модел е одличен избор за сите мажи кои ги следат модните трендови. Во опуштена, елегантна или спортска варијанта, одлично ќе се вклопат со секоја ваша комбинација на облека што ќе ја изберете. Релјефниот ѓон ќе придонесе за стабилноста на стапалото доколку случајно се најдете на лизгава површина. Дизајнот го краси логото Ellesse однадвор, како и на јазичето на самите патики. Прошиените шевови се протегаат по должината на патиката и на тој начин влијаат на елегантниот стил кој го надополнува овој модел. Спецификација: Машки патики Lifestyle Лого на јазичето и однадвор Релјефен ѓон за стабилност Врзување.
Подетално

Ellesse Oliver се машки lifestyle патики. Совршени се за секојдневни активности, но во исто време многу пристојни и за малку поопуштени вечерни верзии. Софистицираниот дизајн кој зрачи од овој модел е одличен избор за сите мажи кои ги следат модните трендови. Во опуштена, елегантна или спортска варијанта, одлично ќе се вклопат со секоја ваша комбинација на облека што ќе ја изберете. Релјефниот ѓон ќе придонесе за стабилноста на стапалото доколку случајно се најдете на лизгава површина. Дизајнот го краси логото Ellesse однадвор, како и на јазичето на самите патики. Прошиените шевови се протегаат по должината на патиката и на тој начин влијаат на елегантниот стил кој го надополнува овој модел.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Lifestyle
 • Лого на јазичето и однадвор
 • Релјефен ѓон за стабилност
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELT191106-10
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221M117-10
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221M116-01
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Помош