Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Karmen
Женски патики
Код на производ:
(384614-01)
PUMA

PUMA Karmen

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Karmen женските lifestyle патики воодушевуваат со својот посебен дизајн. Цврстиот ѓон привлекува особено внимание, додека горниот дел е изработен од мешавина од кожа и велур за свеж, иновативен изглед. Овие патики се совршена комбинација на спортски, но класичен модел кој ќе одговара на секој ваш стил на облекување. SoftFoam + газиштето обезбедува супериорна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Златното лого го истакнува вашиот софистициран изглед. Спецификација: Женски патики – lifestyle Горен дел изработен од кожа и велур SoftFoam + газиште Гумен ѓон.
Подетално

Puma Karmen женските lifestyle патики воодушевуваат со својот посебен дизајн. Цврстиот ѓон привлекува особено внимание, додека горниот дел е изработен од мешавина од кожа и велур за свеж, иновативен изглед. Овие патики се совршена комбинација на спортски, но класичен модел кој ќе одговара на секој ваш стил на облекување. SoftFoam + газиштето обезбедува супериорна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Златното лого го истакнува вашиот софистициран изглед.
Спецификација:

Женски патики – lifestyle

Горен дел изработен од кожа и велур

SoftFoam + газиште

Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
44 44
45
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош