Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
adidas VL COURT 2.0
Код на производ:
(GZ5983)
adidas

adidas VL COURT 2.0

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas VL COURT 2.0 се машки патики кои можат да се носат во секоја пригода. Класичниот дизајн е збогатен со модерен изглед и носи атрактивен, урбан стил на улиците. Горниот дел е изработен од луксузен велур со детали изработени од синтетичка кожа. Ултра меката влошка придонесува за совршена удобност. Гумениот ѓон добро се прилепува на површина, и со својот изглед одлично се вклопува во концептот на спортска елеганција. Овие машки патики се идеални за секојдневно носење. Спецификација: Машки патики за секој ден Врзување со врвка Горен дел од велур со детали од синтетичка кожа OrthoLite® влошка за совршена удобност Текстилна постава Гумен ѓон.
Подетално

adidas VL COURT 2.0 се машки патики кои можат да се носат во секоја пригода. Класичниот дизајн е збогатен со модерен изглед и носи атрактивен, урбан стил на улиците. Горниот дел е изработен од луксузен велур со детали изработени од синтетичка кожа. Ултра меката влошка придонесува за совршена удобност. Гумениот ѓон добро се прилепува на површина, и со својот изглед одлично се вклопува во концептот на спортска елеганција. Овие машки патики се идеални за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Машки патики за секој ден
 • Врзување со врвка
 • Горен дел од велур со детали од синтетичка кожа
 • OrthoLite® влошка за совршена удобност
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Скејтинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ5982
  3.190 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H00665
  3.190 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FY8578
  2.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.088 ДЕН
  Помош