Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Carina Lift Logomania
PUMA Carina Lift Logomania
PUMA Carina Lift Logomania
PUMA Carina Lift Logomania
PUMA Carina Lift Logomania
PUMA Carina Lift Logomania
Женски патики
Код на производ:
(384925-01)
PUMA

PUMA Carina Lift Logomania

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Carina Lift Logomania се женски спортски патики кои влегоа во новата сезона со освежен, елегантен и автентичен став, останувајќи верни на своите корени. SoftFoam + газиштето обезбедува врвна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Проширувајќи ја својата група обожаватели, овој модел има уникатен дизајн, како и мешавина од материјали на горниот дел, што се истакнува и дава нов и свеж изглед на постоечката верзија на Puma патиките. Спецификација: Женски патики – lifestyle SoftFoam + газиште Гумен ѓон.
Подетално

Puma Carina Lift Logomania се женски спортски патики кои влегоа во новата сезона со освежен, елегантен и автентичен став, останувајќи верни на своите корени. SoftFoam + газиштето обезбедува врвна амортизација и оптимална удобност при секој чекор. Проширувајќи ја својата група обожаватели, овој модел има уникатен дизајн, како и мешавина од материјали на горниот дел, што се истакнува и дава нов и свеж изглед на постоечката верзија на Puma патиките.
Спецификација:

Женски патики – lifestyle

SoftFoam + газиште

Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
44 44
45
Остави оценка

 • 15.05.2022. 22:36

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 382718-10
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 383868-01
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 380729-10
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош