Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Revolution 6 Next Nature Premium
Женски патики
Код на производ:
(DC9007-111)
NIKE

NIKE Revolution 6 Next Nature Premium

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики Nike Revolution 6 Next Nature Premium носат врвна удобност на траката за трчање. Класичниот изглед заедно со храброто брендирање и луксузните детали ги прави идеални за комбинирање со вашата спортска гардероба. Во споредба со претходните модели, овие патики создаваат уште поголема флексибилност, бидејќи ја подобривме пената во средниот ѓон. Мрежестиот материјал е поставен на предната страна на стапалото за прозрачност и удобност. Дополнителните слоеви на горниот дел обезбедуваат издржливост и спречуваат абење. Гумениот ѓон е дизајниран за повеќе амортизирање и поголема флексибилност. Бидете забележани на патеката и постигнете најдобри резултати во ж Revolution 6 Next Nature Premium енските патики. Спецификација: Пена во средниот ѓон Мрежест горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Женските патики Nike Revolution 6 Next Nature Premium носат врвна удобност на траката за трчање. Класичниот изглед заедно со храброто брендирање и луксузните детали ги прави идеални за комбинирање со вашата спортска гардероба. Во споредба со претходните модели, овие патики создаваат уште поголема флексибилност, бидејќи ја подобривме пената во средниот ѓон. Мрежестиот материјал е поставен на предната страна на стапалото за прозрачност и удобност. Дополнителните слоеви на горниот дел обезбедуваат издржливост и спречуваат абење. Гумениот ѓон е дизајниран за повеќе амортизирање и поголема флексибилност. Бидете забележани на патеката и постигнете најдобри резултати во ж Revolution 6 Next Nature Premium енските патики.
Спецификација:

 • Пена во средниот ѓон
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош