Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
NIKE Flex Runner
Детски патики
Код на производ:
(AT4663-001)
NIKE

NIKE Flex Runner

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)
Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Flex Runner се детски патики за помали деца. Во овие флексибилни детски патики, секогаш е време за игра и тоа ќе ја направи секоја нивна активност лесна и забавна. Благодарение на конструкцијата без врвки, вашите малечки лесно, без ваша помош, сами ќе ги облечат овие функционални патики. Растегливиот и прозрачен материјал на горништето се обвиткува околу детските стапала како меки чорапи, додека еластичните ленти и слоевите од кожа обезбедуваат сигурна поддршка. Флексибилната пена во ѓонот го следи природното движење на стапалото и овозможува слободно свиткување при скокање или трчање, така што вашите малечки секогаш ќе бидат подготвени за игра. Nike Flex Runner детските патики можат да ги носат и надвор од детските игралишта, на прошетки и во секоја друга прилика. Спецификација: Детски патики Горен дел: текстил Конструкција без врвки Дополнителна еластична лента за стабилност Издржлив ѓон од пена.
Подетално

Nike Flex Runner се детски патики за помали деца. Во овие флексибилни детски патики, секогаш е време за игра и тоа ќе ја направи секоја нивна активност лесна и забавна. Благодарение на конструкцијата без врвки, вашите малечки лесно, без ваша помош, сами ќе ги облечат овие функционални патики. Растегливиот и прозрачен материјал на горништето се обвиткува околу детските стапала како меки чорапи, додека еластичните ленти и слоевите од кожа обезбедуваат сигурна поддршка. Флексибилната пена во ѓонот го следи природното движење на стапалото и овозможува слободно свиткување при скокање или трчање, така што вашите малечки секогаш ќе бидат подготвени за игра. Nike Flex Runner детските патики можат да ги носат и надвор од детските игралишта, на прошетки и во секоја друга прилика.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Горен дел: текстил
 • Конструкција без врвки
 • Дополнителна еластична лента за стабилност
 • Издржлив ѓон од пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10"C 27.5 16.5
  11C 28 17
  11"C 28.5 17.5
  12C 29.5 18
  12"C 30 18.5
  13C 31 19
  13"C 31.5 19.5
  1Y 32 20
  1"Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2"Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3"Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4"Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5"Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6"Y 39 24.5
  7Y 40 25
  Остави оценка

  • 23.05.2022. 22:12
  • 19.05.2022. 18:10
  Помош