Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Graviton
PUMA Graviton
PUMA Graviton
PUMA Graviton
PUMA Graviton
PUMA Graviton
PUMA Graviton
PUMA Graviton
PUMA Graviton
PUMA Graviton
Машки патики
Код на производ:
(380738-11)
PUMA

PUMA Graviton

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma GRAVITON унисекс патиките за трчање се инспирирани од спортското наследство на Puma и нејзината лесна и прогресивна естетика. Нивниот горен дел се состои од мешавина на материјали, со дополнителен слој во предниот дел на стапалото и препознатливото Puma брендирање. Делот во пределот на петицата е инспириран од модуларниот изглед и го донесува тој дизајн во 2022 година. SoftFoam + газиштето обезбедува врвно амортизирање и оптимална удобност при секој ваш чекор. Спецификација: Плиток профил Врзување Горен дел од текстил, кожа и синтетички SoftFoam+ газиште Гумен ѓон.
Подетално

Puma GRAVITON унисекс патиките за трчање се инспирирани од спортското наследство на Puma и нејзината лесна и прогресивна естетика. Нивниот горен дел се состои од мешавина на материјали, со дополнителен слој во предниот дел на стапалото и препознатливото Puma брендирање. Делот во пределот на петицата е инспириран од модуларниот изглед и го донесува тој дизајн во 2022 година. SoftFoam + газиштето обезбедува врвно амортизирање и оптимална удобност при секој ваш чекор.
Спецификација:

Плиток профил

Врзување

Горен дел од текстил, кожа и синтетички

SoftFoam+ газиште

Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
45.5
46 46
46.5 46.5
47 47
47.5
48 48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 380738-01
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 383203-06
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Помош