Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
Машки патики
Код на производ:
(DH9522-001)
NIKE

NIKE Waffle Debut

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Waffle Debut се машки патики кои комбинираат ретро стил и модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот ретро стил со модернизиран среден ѓон кој изгледа исклучително меко. Мекиот горен дел од велур го обвиткува стапалото и обезбедува одлично држење и супериорна удобност. Исклучително мекиот јазик од пена дава уште поголема удобност. Знакот Swoosh јасно ја покажува вашата спортска посветеност и на кој бренд најмногу му верувате. Има и јазиче на петата, што дополнително го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Ја задржавме класиката во долниот дел. Ѓонот Waffle, изработен од издржлива гума, покрај одличното прилепување на површини, обезбедува и долготрајност на овие Nike патики. Изберете ги Nike Waffle Debut машки патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн. Спецификација: Машки патики Swoosh logo Јазиче на петата Врзување со врвки Waffle ѓон.
Подетално

Nike Waffle Debut се машки патики кои комбинираат ретро стил и модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот ретро стил со модернизиран среден ѓон кој изгледа исклучително меко. Мекиот горен дел од велур го обвиткува стапалото и обезбедува одлично држење и супериорна удобност. Исклучително мекиот јазик од пена дава уште поголема удобност. Знакот Swoosh јасно ја покажува вашата спортска посветеност и на кој бренд најмногу му верувате. Има и јазиче на петата, што дополнително го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Ја задржавме класиката во долниот дел. Ѓонот Waffle, изработен од издржлива гума, покрај одличното прилепување на површини, обезбедува и долготрајност на овие Nike патики. Изберете ги Nike Waffle Debut машки патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.

 • Спецификација:
 • Машки патики
 • Swoosh logo
 • Јазиче на петата
 • Врзување со врвки
 • Waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош