Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
adidas Terrex Two Flow
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FW2582)
adidas

adidas Terrex Two Flow

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX TWO FLOW машките outdoor патики се направени за да бидат удобни на долги патеки. Горниот дел од мрежест материјал е прозрачен, и зајакнат за да ви овозможи издржливост, додека средниот ѓон ќе ви даде максимална удобност на долгите патеки. Идеални се за полесни патеки како што се ливадите и руралните патишта. Тргнете во нова авантура на отворено во adidas TERREX TWO FLOW машките outdoor патики. Спецификација: Ѓон од Continental гума Исклучителна влечна сила Горен дел од мрежест LIGHTSTRIKE материјал EVA среден ѓон.
Подетално

adidas TERREX TWO FLOW машките outdoor патики се направени за да бидат удобни на долги патеки. Горниот дел од мрежест материјал е прозрачен, и зајакнат за да ви овозможи издржливост, додека средниот ѓон ќе ви даде максимална удобност на долгите патеки. Идеални се за полесни патеки како што се ливадите и руралните патишта. Тргнете во нова авантура на отворено во adidas TERREX TWO FLOW машките outdoor патики.
Спецификација:

 • Ѓон од Continental гума
 • Исклучителна влечна сила
 • Горен дел од мрежест LIGHTSTRIKE материјал
 • EVA среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош