Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Track
SKECHERS Track
SKECHERS Track
SKECHERS Track
SKECHERS Track
SKECHERS Track
SKECHERS Track
SKECHERS Track
Машки патики
Код на производ:
(52630-RDBK)
SKECHERS

SKECHERS Track

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS TRACK се машки патики дизајнирани за врвна удобност. SKECHERS обувките се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Мешавината од материјали во горниот дел, кожата, полиестерот и синтетиката, им дава мека обвивка на вашите стапала, а воедно им ја дава потребната цврстина и ги одржува суви и свежи во текот на целиот ден. Патиките имаат класичен начин на врзување и јазиче на петицата за полесно облекување и соблекување. Логото SKECHERS од страната и на јазикот јасно ја нагласуваат вашата спортска посветеност. Под целата должина на стапалото има мемориска пена, што придонесува за удобноста и комфорот кои ги заслужувате. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на површини и дава сигурност и стабилност на секој чекор, а исто така го продолжува животниот век на овие патики. Овие патики се одликуваат со суптилен, спортски стил, и совршени се за комбинирање со секој вид на облека.Спецификација: Машки lifestyle патики Состав: 47,59% кожа, 43,95% полиестер, 8,46% синтетика Мемориска пена под стапалата Плиток профил Врзување со врвки Јазиче на петата Флексибилен гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS TRACK се машки патики дизајнирани за врвна удобност. SKECHERS обувките се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Мешавината од материјали во горниот дел, кожата, полиестерот и синтетиката, им дава мека обвивка на вашите стапала, а воедно им ја дава потребната цврстина и ги одржува суви и свежи во текот на целиот ден. Патиките имаат класичен начин на врзување и јазиче на петицата за полесно облекување и соблекување. Логото SKECHERS од страната и на јазикот јасно ја нагласуваат вашата спортска посветеност. Под целата должина на стапалото има мемориска пена, што придонесува за удобноста и комфорот кои ги заслужувате. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на површини и дава сигурност и стабилност на секој чекор, а исто така го продолжува животниот век на овие патики. Овие патики се одликуваат со суптилен, спортски стил, и совршени се за комбинирање со секој вид на облека.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Состав: 47,59% кожа, 43,95% полиестер, 8,46% синтетика
 • Мемориска пена под стапалата
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Јазиче на петата
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 232040-BBK
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Помош