Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
Машки патики
Код на производ:
(M5740CBB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 5740

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.590 ДЕН
Моментална цена
6.590 ДЕН
Моментална цена
6.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 5740 се машки lifestyle патики кои се карактеризираат со класичен профил со чисти дизајнерски линии и стилизирана комбинација на бои. Со модерен комфор и изглед кој останува верен на автентичниот, овие патики внесуваат суптилна спортска атмосфера во секој вид на облека. Горниот дел од велур цврсто го држи стапалото, а мрежестиот материјал обезбедува прозрачност и ги одржува стапалата суви и свежи. Уникатниот среден ѓон го комбинира прошиениот изглед на класичната конструкција 574 со детали инспирирани од технологијата на 9s’. Инспириран од богатото наследство на брендот, доби модерен моментум, што го прави овој топ модел совршен моден детал за вашите лежерни комбинации на облека. Пронајдете го вашиот идеален баланс на удобност и стил во New Balance 5740 lifestyle патики. Спецификација: Машки lifestyle патики Горен дел: текстил, кожа Проширен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 5740 се машки lifestyle патики кои се карактеризираат со класичен профил со чисти дизајнерски линии и стилизирана комбинација на бои. Со модерен комфор и изглед кој останува верен на автентичниот, овие патики внесуваат суптилна спортска атмосфера во секој вид на облека. Горниот дел од велур цврсто го држи стапалото, а мрежестиот материјал обезбедува прозрачност и ги одржува стапалата суви и свежи. Уникатниот среден ѓон го комбинира прошиениот изглед на класичната конструкција 574 со детали инспирирани од технологијата на 9s’. Инспириран од богатото наследство на брендот, доби модерен моментум, што го прави овој топ модел совршен моден детал за вашите лежерни комбинации на облека. Пронајдете го вашиот идеален баланс на удобност и стил во New Balance 5740 lifestyle патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел: текстил, кожа
 • Проширен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош