Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
Женски патики
Код на производ:
(WS237GC)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 237

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 237 се женски lifestyle патики, наменети за сите дами кои го сакаат класичниот изглед на New Balance патиките. Овој редизајниран модел од 70-тите е безвременско парче кое никогаш не излегува од мода. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Иако им недостига агресивниот дизајн од подоцнежните години, средниот ѓон EVA, моделот на ѓонот и аеродинамичниот горен дел нудат класична почетна точка за модниот boom. На ова треба да се додаде и предимензионираното N лого. Удобноста на овие патики е зголемена со продолжен среден ѓон. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на овие NB патики. Изберете ги овие, впечатливо брендирани, NEW BALANCE 237 женски патики и уживајте во нивната удобност. Спецификација: Женски lifestyle патики Врзување Плиток профил EVA пена за удобност Преголемо N лого Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 237 се женски lifestyle патики, наменети за сите дами кои го сакаат класичниот изглед на New Balance патиките. Овој редизајниран модел од 70-тите е безвременско парче кое никогаш не излегува од мода. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Иако им недостига агресивниот дизајн од подоцнежните години, средниот ѓон EVA, моделот на ѓонот и аеродинамичниот горен дел нудат класична почетна точка за модниот boom. На ова треба да се додаде и предимензионираното N лого. Удобноста на овие патики е зголемена со продолжен среден ѓон. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на овие NB патики. Изберете ги овие, впечатливо брендирани, NEW BALANCE 237 женски патики и уживајте во нивната удобност.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врзување
 • Плиток профил
 • EVA пена за удобност
 • Преголемо N лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 41.5 27
  10.5 42.5 27.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош