Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
adidas Copa Sense.3 MG
Машки копачки
Код на производ:
(GW4966)
adidas

adidas Copa Sense.3 MG

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Copa Sense.3 MG се машки патики за фудбал дизајнирани за игра на вештачка и природна трева. Носете ги овие патики за да се фокусирате на вашиот фудбалски талент. Овие патики ги намалуваат пречките со растегливиот широкиот дел околу зглобот, кој овозможува лесно облекување. Мекиот и издржлив кожен горен дел се прилагодува на обликот на вашето стапало и обезбедува сигурност и совршена контрола на топката, без разлика дали станува збор за дриблинг или шут. Конструкцијата налик на чорап го поддржува вашето стапало и ви овозможува супериорна удобност. Мултифункционалниот гумен ѓон носи експлозивност и брзина, што ви дава можност да ги покажете сите ваши фудбалски вештини и придонесува да бидете подобри од другите. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичниот отпад. Спецификација: Патики за фудбал За игра на природна и вештачка трева Врзување Кожен горен дел Масовно гумено газиште Конструкцијата налик на чорап безбедно го поддржува вашето стапало Амортизирачки слој во ѓонот.
Подетално

adidas Copa Sense.3 MG се машки патики за фудбал дизајнирани за игра на вештачка и природна трева. Носете ги овие патики за да се фокусирате на вашиот фудбалски талент. Овие патики ги намалуваат пречките со растегливиот широкиот дел околу зглобот, кој овозможува лесно облекување. Мекиот и издржлив кожен горен дел се прилагодува на обликот на вашето стапало и обезбедува сигурност и совршена контрола на топката, без разлика дали станува збор за дриблинг или шут. Конструкцијата налик на чорап го поддржува вашето стапало и ви овозможува супериорна удобност. Мултифункционалниот гумен ѓон носи експлозивност и брзина, што ви дава можност да ги покажете сите ваши фудбалски вештини и придонесува да бидете подобри од другите. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Патики за фудбал
 • За игра на природна и вештачка трева
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • Масовно гумено газиште
 • Конструкцијата налик на чорап безбедно го поддржува вашето стапало
 • Амортизирачки слој во ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош