Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
Машки патики
Код на производ:
(GZ8926)
adidas

adidas Terrex Speed Flow

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX TERREX SPEED FLOW машките outdoor патики се дизајнирани да бидат што е можно полесни и на тој начин да ви овозможат слободно движење низ природата. Горниот дел и јазикот се направени од лесен прозрачен материјал, кој му овозможува на вашето стапало да дише постојано. Падот на петата од 8 сантиметри го става вашето стапало во оптимална положба за освојување нови планински врвови и авантури во природата. Ѓонот изработен од Continental гума совршено се прилепува на сите површини и нуди стабилност на секој чекор. Ослободете го детето во вас. Носете ги adidas TERREX SPEED FLOW машки outdoor патики и освојте го вашиот следен планински врв во нив. Спецификација: Ѓон од Continental гума Јазик од перфорирана EVA пена Мрежесто горниште Текстилна постава Врзување.
Подетално

adidas TERREX TERREX SPEED FLOW машките outdoor патики се дизајнирани да бидат што е можно полесни и на тој начин да ви овозможат слободно движење низ природата. Горниот дел и јазикот се направени од лесен прозрачен материјал, кој му овозможува на вашето стапало да дише постојано. Падот на петата од 8 сантиметри го става вашето стапало во оптимална положба за освојување нови планински врвови и авантури во природата. Ѓонот изработен од Continental гума совршено се прилепува на сите површини и нуди стабилност на секој чекор. Ослободете го детето во вас. Носете ги adidas TERREX SPEED FLOW машки outdoor патики и освојте го вашиот следен планински врв во нив.
Спецификација:

 • Ѓон од Continental гума
 • Јазик од перфорирана EVA пена
 • Мрежесто горниште
 • Текстилна постава
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош