Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(DJ1196-100)
NIKE

NIKE Defy All Day

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прифатете ги секојдневните предизвици во Nike Defy All Day машките патики за тренинг. Кожниот горен дел и гумениот ѓон создаваат долготраен дизајн кој издржува тешки тренинзи. Меката амортизација обезбедува удобност за време на вашите тренинзи или за време на напорен ден. Цврстата кожа на горниот дел ги задоволува вашите барања. Вградената можност за прозрачност ја одржува свежината на стапалата. Пенестата удобност, меката влошка и поставениот дел околу глуждот обезбедуваат удобност онаму каде што ви е најпотребна - без разлика дали сте на тренинг или во прошетка. Гумениот ѓон обезбедува долготрајно прилепување на различни типови на површини. Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Кожно горниште Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Прифатете ги секојдневните предизвици во Nike Defy All Day машките патики за тренинг. Кожниот горен дел и гумениот ѓон создаваат долготраен дизајн кој издржува тешки тренинзи. Меката амортизација обезбедува удобност за време на вашите тренинзи или за време на напорен ден. Цврстата кожа на горниот дел ги задоволува вашите барања. Вградената можност за прозрачност ја одржува свежината на стапалата. Пенестата удобност, меката влошка и поставениот дел околу глуждот обезбедуваат удобност онаму каде што ви е најпотребна - без разлика дали сте на тренинг или во прошетка. Гумениот ѓон обезбедува долготрајно прилепување на различни типови на површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Кожно горниште
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош