Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
FILA TOWN CLASSIC
Машки патики
Код на производ:
(1011138-94A)
FILA

FILA TOWN CLASSIC

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.343 ДЕН
Заштеда: 1.447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 40 26.4
 • 8 41 26.8
 • 8.5 8.5
 • 9 42 27.6
 • 9.5 9.5
 • 10 43 28.5
 • 10.5 44 28.9
 • 11 11
 • 11.5 45 29.8
 • 12 46 30.2
 • 12.5 12.5
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд FILA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5 40 26.4
8 41 26.8
8.5
9 42 27.6
9.5
10 43 28.5
10.5 44 28.9
11
11.5 45 29.8
12 46 30.2
12.5
13
13.5
14
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош