Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It
Детски патики
Код на производ:
(302754N-LVPK)
SKECHERS

SKECHERS Twisty Brights-Wingin' It

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 19 19
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 23,5 23.5
 • 25,5 25.5
 • 26,5 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS TWISTY BRIGHTS - WINGIN 'IT се детски патики за девојчиња. SKECHERS детските обувки се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е изработен од комбинација на текстил и синтетика. Лесни и удобни, но во исто време и цврсти. Прицврстувањето со велкро лепенка и јазичето на петицата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие удобни патики. EVA пената во средината дава исклучителна удобност и комфор. Малку здебелениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорот, што е многу важно за вашите малечки. Спецификација: Патики за девојчиња Горен дел: комбинација од синтетика и текстил Велкро лепенка ЕVA пена Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS TWISTY BRIGHTS - WINGIN 'IT се детски патики за девојчиња. SKECHERS детските обувки се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е изработен од комбинација на текстил и синтетика. Лесни и удобни, но во исто време и цврсти. Прицврстувањето со велкро лепенка и јазичето на петицата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие удобни патики. EVA пената во средината дава исклучителна удобност и комфор. Малку здебелениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорот, што е многу важно за вашите малечки.
Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Горен дел: комбинација од синтетика и текстил
 • Велкро лепенка
 • ЕVA пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  19 19
  20 20
  21 21
  22 22
  23 23
  24 24
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  23,5 23.5
  25,5 25.5
  26,5 26.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош