Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
Женски патики
Код на производ:
(CT1730-005)
NIKE

NIKE Air Max VG-R

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Следете ја брзината на модерниот живот во Nike Air Max VG-R женските патики. Инспирирани од Air Max 95, новиот дизајн им дава брзина со хибридните линии, евоцирајќи ги перформансите на тркачките автомобили. Мрежестиот горен дел на монофиламентната мрежа дава богата текстура и прозрачност, додека единицата за воздух во петицата обезбедува мекост на чекорот. Средниот ѓон од пена го намалува притисокот, додека гумениот ѓон обезбедува издржливост и добро прилепување на површини. Носете ги Nike Air Max VG-R женските патики и бидете забележани каде и да се појавите.Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Мрежесто горниште од монофиламент Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Следете ја брзината на модерниот живот во Nike Air Max VG-R женските патики. Инспирирани од Air Max 95, новиот дизајн им дава брзина со хибридните линии, евоцирајќи ги перформансите на тркачките автомобили. Мрежестиот горен дел на монофиламентната мрежа дава богата текстура и прозрачност, додека единицата за воздух во петицата обезбедува мекост на чекорот. Средниот ѓон од пена го намалува притисокот, додека гумениот ѓон обезбедува издржливост и добро прилепување на површини. Носете ги Nike Air Max VG-R женските патики и бидете забележани каде и да се појавите.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Мрежесто горниште од монофиламент
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош