Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
adidas GALAXY 5
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GW0764)
adidas

adidas GALAXY 5

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GALAXY 5 машките патики за трчање се исклучително лесни и ќе ви овозможат забрзување на трим патеката. Средниот ѓон е изработен од Cloudfoam пена која ќе го апсорбира секој ваш чекор и ќе ви даде максимална удобност на патеката. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој овозможува оптимална циркулација на воздух и ги прави овие патики исклучително лесни. Гумениот ѓон нема да дозволи вашето стапало да се лизне, што ви дава дополнителна стабилност додека трчате. Во adidas GALAXY 5 машките патики за трчање ќе се чувствувате како да можете да трчате цела вечност. Спецификација: Гумен ѓон Среден ѓон од Cloufoam пена Мрежест горен дел OrthoLite влошка Врзување.
Подетално

adidas GALAXY 5 машките патики за трчање се исклучително лесни и ќе ви овозможат забрзување на трим патеката. Средниот ѓон е изработен од Cloudfoam пена која ќе го апсорбира секој ваш чекор и ќе ви даде максимална удобност на патеката. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој овозможува оптимална циркулација на воздух и ги прави овие патики исклучително лесни. Гумениот ѓон нема да дозволи вашето стапало да се лизне, што ви дава дополнителна стабилност додека трчате. Во adidas GALAXY 5 машките патики за трчање ќе се чувствувате како да можете да трчате цела вечност.
Спецификација:

 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон од Cloufoam пена
 • Мрежест горен дел
 • OrthoLite влошка
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX3061
  9.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.788 ДЕН
  Помош