Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
UMBRO Freestyle
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(UM221B106-48)
UMBRO

UMBRO Freestyle

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 16.5
 • 28 28 17
 • 29 29 18
 • 30 30 18.5
 • 31 31 -
 • 32 32 19.5
 • 33 33 20
 • 34 34 21
 • 35 35 22
 • 35,5 35.5 22.4
 • 36 36 22.8
 • 36,5 36,5
 • 37 37 23.2
 • 37,5 37,5
 • 38 38 24.1
 • 38,5 38,5
 • 39 39 24.4
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 33 20.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Freestyle се фудбалски патики за момчиња, за игра во затворен простор. Umbro логото од страните и на јазичето на патиката го краси ова парче. Заблескајте на теренот и останете на нозе и на лизгави површини благодарение на релјефниот дизајн на ѓонот. Спецификација: Фудбалски патики за момчиња Со врвки Umbro лого Релјефен ѓон кој спречува лизгање.
Подетално

Umbro Freestyle се фудбалски патики за момчиња, за игра во затворен простор. Umbro логото од страните и на јазичето на патиката го краси ова парче. Заблескајте на теренот и останете на нозе и на лизгави површини благодарение на релјефниот дизајн на ѓонот.
Спецификација:

 • Фудбалски патики за момчиња
 • Со врвки
 • Umbro лого
 • Релјефен ѓон кој спречува лизгање

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27 16.5
  28 28 17
  29 29 18
  30 30 18.5
  31 31 -
  32 32 19.5
  33 33 20
  34 34 21
  35 35 22
  35,5 35.5 22.4
  36 36 22.8
  36,5
  37 37 23.2
  37,5
  38 38 24.1
  38,5
  39 39 24.4
  39,5
  40 40
  1 33 20.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош