Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
CHAMPION Loren 2
Женски патики
Код на производ:
(S11535-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Loren 2

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35 22
 • 35.5 35.5
 • 36 36 22.5
 • 36.5 36.5
 • 37 37 23.5
 • 37.5 37.5
 • 38 38 24
 • 38.5 38.5
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION LOREN 2 се женски lifestyle патики со препознатлив дизајн и модерен пресврт. Овие ретро елегантни патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Горниот дел од PU и најлонската мрежа совршено ги обвиткува вашите стапала и им ја дава потребната прозрачност за да останат суви и да ја задржат утринската свежина. Лесниот и мек среден ѓон ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија при движење. Јазичето на петицата е тука за полесно да ги облекувате и соблекувате овие удобни патики, а CHAMPION логото јасно покажува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие патики. Облечете ги овие модерни патики со суптилен спортски стил, и тргнете во пресрет на новиот ден. Спецификација: Женски lifestyle патики PU и најлонска мрежа Врзување со врвки Плиток профил Champion лого Јазиче за петица Гумен ѓон.
Подетално

CHAMPION LOREN 2 се женски lifestyle патики со препознатлив дизајн и модерен пресврт. Овие ретро елегантни патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Горниот дел од PU и најлонската мрежа совршено ги обвиткува вашите стапала и им ја дава потребната прозрачност за да останат суви и да ја задржат утринската свежина. Лесниот и мек среден ѓон ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија при движење. Јазичето на петицата е тука за полесно да ги облекувате и соблекувате овие удобни патики, а CHAMPION логото јасно покажува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие патики. Облечете ги овие модерни патики со суптилен спортски стил, и тргнете во пресрет на новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • PU и најлонска мрежа
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • Champion лого
 • Јазиче за петица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35 22
  35.5 35.5
  36 36 22.5
  36.5 36.5
  37 37 23.5
  37.5 37.5
  38 38 24
  38.5 38.5
  39 39 25
  39.5 39.5
  40 40 25.5
  40.5 40.5
  41 41 26.5
  41.5 41.5
  42 42 27
  42.5
  43 43 28
  44 44
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош