Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
adidas Copa Sense.1 FG
Машки копачки
Код на производ:
(GW4943)
adidas

adidas Copa Sense.1 FG

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
13.588 ДЕН
Моментална цена
13.588 ДЕН
Моментална цена
13.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas COPA SENSE.1 FG се машки копачки за фудбал кои обезбедуваат целосна контрола над топката во секој момент. Тие ја подигнуваат вашата игра на повисоко ниво. Горниот дел е изработен од комбинација на синтетика и мека кожа која одлично се прилепува за стапалото, овозможувајќи совршен контакт со топката и целосна контрола на ударот. Овие копачки се без врзување, лесно се облекуваат и ви даваат целосна стабилност при експлозивни спринтови, брзи застанувања и промени на насоките. Анатомски поставената пена во петицата во комбинација со горен дел од К-кожа ви дава чувство дека оваа копачка е дел од вашето стапало. adidas Copa секогаш ги засилува вашите сетила кога е фудбалот во прашање. Спецификација: Кожен горен дел Sensepods пена во петица Еластична врвка без брзување.
Подетално

аdidas COPA SENSE.1 FG се машки копачки за фудбал кои обезбедуваат целосна контрола над топката во секој момент. Тие ја подигнуваат вашата игра на повисоко ниво. Горниот дел е изработен од комбинација на синтетика и мека кожа која одлично се прилепува за стапалото, овозможувајќи совршен контакт со топката и целосна контрола на ударот. Овие копачки се без врзување, лесно се облекуваат и ви даваат целосна стабилност при експлозивни спринтови, брзи застанувања и промени на насоките. Анатомски поставената пена во петицата во комбинација со горен дел од К-кожа ви дава чувство дека оваа копачка е дел од вашето стапало. adidas Copa секогаш ги засилува вашите сетила кога е фудбалот во прашање.
Спецификација:

 • Кожен горен дел
 • Sensepods пена во петица
 • Еластична врвка без брзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош