Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
NIKE Phantom GT2 Pro TF
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(DC0768-570)
NIKE

NIKE Phantom GT2 Pro TF

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Nike Phantom GT2 Pro TF машките копачки се дизајнирани за силни и прецизни удари. Овие копачки ви даваат стабилност и прецизност за да ви помогнат да постигнете гол. Дизајнот на овие копачки го нагласува совршено конструираниот врв, со детали кои го подигнуваат нивото на играта на повисоко ниво. Врзување на страна нуди голема површина за додавање и шутирање. Врз основа на истражувањето во лабораторијата на Nike, оваа врвна текстура обезбедува оптимална контрола при шутирање и дриблинг. Мрежестата плетена конструкција совршено се вклопува на стапалото обезбедувајќи динамична поддршка. Спецификација: Flyknit Странично врзување.
Подетално

Nike Phantom GT2 Pro TF машките копачки се дизајнирани за силни и прецизни удари. Овие копачки ви даваат стабилност и прецизност за да ви помогнат да постигнете гол. Дизајнот на овие копачки го нагласува совршено конструираниот врв, со детали кои го подигнуваат нивото на играта на повисоко ниво. Врзување на страна нуди голема површина за додавање и шутирање. Врз основа на истражувањето во лабораторијата на Nike, оваа врвна текстура обезбедува оптимална контрола при шутирање и дриблинг. Мрежестата плетена конструкција совршено се вклопува на стапалото обезбедувајќи динамична поддршка.
Спецификација:

 • Flyknit
 • Странично врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош